No menu items!
Ballina SUPERLIGA SOT DY NDESHJE NË SUPERLIGË

SOT DY NDESHJE NË SUPERLIGË

Ipko Superliga e Kosovës ka nisur me ndeshjen e parë kampionale, pas një pauze të detyruar prej afër tre muajve, për shkak të Covid-19, shkruan Sheshi.

Në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ të Podujevës, Llapi e ka mundur Dukagjinin me rezultatin 4:1.

Ndërsa sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në Ipko Superligë e ku takohen Drita – Flamurtari dhe Feronikeli – Vushtria.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 16:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Recent Comments