No menu items!
Ballina SUPERLIGA TOVËRLANI: ISMETI MERRET ME EKSPERIMENTE, MUND TA ZBULOJË VAKSINËN PËR COVID-19

TOVËRLANI: ISMETI MERRET ME EKSPERIMENTE, MUND TA ZBULOJË VAKSINËN PËR COVID-19

Trajneri i Feronikelit, Afrim Toverlani, është  “tallur” me homologun e tij nga Ballkani, Ismet Munishi.

Tovërlani ka thënë se Ismeti është më i ri se ai, prandaj ka gjasa më shumë se ai me zbulu vaksinën kundër virusit.

“Ismet është pak më i ri se unë, por ka gjasa më shumë se unë me zbulu vaksinën kundër virusit”.

“Ai ka qejf me u marrë me eksperimente”.

“Megjithatë i dëshiroj më të mirën, përveç ndeshjes ndaj meje”, ka thënë Tovërlani për ‘Dueli Sportiv’.

Dy trajnerët janë ngacmuar jo pak ditëve të fundit, pasi që Tovërlani kërkonte që kampionati të zhvillohej në fushë, ndërsa Munishi në tavolinë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Manchester United i jep shkelmin përfundmitar, Liverpooli eliminohet nga Kupa

Liverpooli po kalon një moment të errët dhe për t’i dhënë shuplakën përfundimtare mendoi Manchester United. “Djajtë e kuq” fituan me rezultatin 3-2 dhe...

Drita e Prishtina falënderojnë kreun e FFK-së për organizimin e mirë të Superkupës

Ndeshja e djeshme e Superkupës, e cila u zhvillua në Antalia prodhoi lojë dinamike dhe të pëlqyeshme për të gjithë, ku trofeut iu gëzua...

Florent Muslija shënon në fitoren e Hannoverit

Ndeshja ndërmjet Nurnbergut dhe Hannoverit në kuadër të xhiros së 17’të në Bundesliga 2 ka prodhuar shumë gola. Rezultati përfundimtar ishte 2:5...

Ballkani i suksesshëm edhe ndaj skuadrës ukrainase

Skuadrat kosovare janë duke zhvilluar miqësore të njëpasnjëshme për t’u përgatitur sa më mirë për sezonin pranveror. Klubi Futbollistik...

Recent Comments