No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR MORINA: FUTBOLLISTËT T'I NËNSHTROHEN EDHE TESTIT KONDICIONAL

MORINA: FUTBOLLISTËT T’I NËNSHTROHEN EDHE TESTIT KONDICIONAL

Skuadrat e Superligës po vazhdojnë të testohen për koronavirus.

Deri tash gjithçka ka shkuar mirë dhe asnjë futbollist apo pjesëtar i stafit të klubeve nuk ka rezultuar pozitiv.

Megjithatë, drejtori sportiv i Flamurtarit, Arbnor Morina po pretendon se para vazhdimit të garave futbollistët duhet t’i nënshtrohen edhe një testi tjetër.

“Përveç testimit për Covid-19 ua preferojë testin kondiconal të gjithë lojtarëve”, ka shkruar mes tjerash Morina.

Më poshtë postimi i tij i plotë:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Talenti dardan lë Bayernin, qëndron në Bundesliga

Leon Dajaku erdhi te Bayern në vitin 2019 nga Stuttgart si një talent shumë premtues dhe me të ardhme të madhe, por...

Recent Comments