No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR MESSI "ZHDUKET" PËR 40 MINUTA NË INSTAGRAM

MESSI “ZHDUKET” PËR 40 MINUTA NË INSTAGRAM

E çuditshme ajo që ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme. Lionel Messi, ylli argjentinas i Barcelonës, ka parë t’i zhduket llogaria e tij në “Instagram”. Kjo ndodhi rrethe orës 01:00 të natës, kur si me magji nuk kishte asnjë foto e asnjë ndjekës në llogarinë e sulmuesit.

E gjitha kjo nuk kaloi pa u vënë re nga ndjekësit e tij, që nisën edhe ngacmimet, që Cristiano Ronaldo, Florentino Perez e Jose Mourinho ishin autorët e kësaj ngjarjeje.

“Zhdukja” e Messit zgjati rreth 40 minuta dhe më pas gjithçka ishte në rregull. Instagram tashmë ka nisur një hetim mbi atë që ka ndodhur. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror. Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe...

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

Recent Comments