No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR VOKRRI E ADEMI TË PANDASHËM EDHE PARA SHUMË VITESH

VOKRRI E ADEMI TË PANDASHËM EDHE PARA SHUMË VITESH

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi dëshmohet edhe një herë se ka qenë një nga bashkëpuntorët më të ngushtë të ish-presidentit të FFK-së, Fadil Vokrri.

Në disa pamje të publikuara në rrjetet sociale, Ademi shihet në shoqëri të Vokrrit në një turne të futbollit në Francë, përcjellë Gazeta Olle.

“Legjenda Fadil Vokrri dhe Presidenti Agim Ademi në shoqëri të organizatorëve francez në Narbonne të Francës”, shkruan kjo faqen në rrjetet sociale.

Kurse në foton e dytë, gjithashtu shihen dyshja, Vokrri – Ademi, në një darë zyrtare ku Kryetari i tashëm i FFK-së, Agim Ademi ishte shpallur edhe qytetar nderi i një qyteti bregdetar në Francë.

“Foto e darkës zyrtare pas përfundimit të turneut ku Presidenti Agim Ademi shpallet qytetar nderi në Narbonne (qytet bregdetar në Francë). Agim Ademi dhe Fadil Vokrri të pa ndashëm nga njeri tjetrin”, shkruan tutje kjo faqe.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments