No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR IZAIR EMINIT NUK I MUNDËSOHET TESTI I DYTË PA U BËRË DY...

IZAIR EMINIT NUK I MUNDËSOHET TESTI I DYTË PA U BËRË DY JAVË

Sulmuesi i Dritës, Izair Emini, është lojtari i vetëm i dalë pozitiv me pandeminë Covid-19.

Lojtari nga Shkupi kishte dalë pozitiv në spitalin privat, Sistina, në Shkup.

Duke parë se është mirë me shëndet, ai ka kërkuar që t’i bëhet sërish testi, në mënyrë që t’i bashkohet klubit në përgatitje.

Mësohet se ritestimi nuk i është mundësuar pa u bërë dy javë nga testi i parë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Devolli flet për fazën përgatitore, përforcimet e janarit si dhe objektivat e klubit

Drenica është njëri ndër klubet që ka pësuar më së shumti ndryshime në afatin kalimtar të janarit. Pikërisht për këtë arsye, kryetrajneri i kësaj...

Premtimet e Armand Dukës dhe Agim Ademit në futboll për 2021

Presidenti i “Federatës Shqiptare të Fubollit” Armand Duka dhe Presidenti i “Federatës të Fubollit të Kosovës” Agim Ademi ishin të ftuarit e...

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Recent Comments