No menu items!
Ballina SUPERLIGA FISNIK KËRÇELI TE PRISHTINA; JAM I GATSHËM T'I NDIHMOJ KLUBIT MË TË...

FISNIK KËRÇELI TE PRISHTINA; JAM I GATSHËM T’I NDIHMOJ KLUBIT MË TË MADH NË VEND!

FC Prishtina e ka zyrtarizuar gjatë ditës së sotme përfshirjen e ish-drejtorit sportiv të FC Drita, Fisnik Kërçelit si pjesë të shtabit sportiv të tyre.

Më poshtë njoftimi zyrtar nga FC Prishtina:

Fisnik Kërçeli përforcon shtabin sportiv
Fisi ishte drejtor sportiv shumë vjeçar i Dritës

Fisnik Kërçeli ka ushtuar me vite të tëra postin e drejtorit sportiv në Dritë dhe ishte shpall kampion me skuadrën gjilanase, së fundi këshilltar sportiv i aksionarit të FC Prishtina, Rrahman Haradini dhe avokatit të tij, njëkohësisht delegatit të FC Prishtina në FFK-ë.

Fisniku do të ndihmoj klubin tonë në të gjitha aspektet sportive të saj.

“Kam marr besimin e aksionarit ndër kryesorët në FC Prishtina, biznesmenit nga Zvicra, Rrahman Haridini dhe nga ndërmjetësi i miqve të përbashkët, jam ftuar që t’i ndihmoj klubit më të madh në vend, FC Prishtina. Për këtë i jam mirënjohës dhe falënderues nga i gjithë klubi për mirëpritjen. Besoj shumë që nga përvoja e gjatë e krijuar me Dritën, do të më ndihmojë që në mënyrë sa më profesionale t’i jem klubit të Prishtinës afër për çfarë do gjë sportive drejt arritjes së objektivave madhore që ka klubi”, ka thënë Kërçeli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Spektakël në Bergamo: Shënojnë Gjimshti dhe Muriqi, kualifikohet Atalanta

Atalanta dhe Lazio zhvilluan një ndeshje shumë të bukur mes tyre, por në fund festuan zikaltrit pas fitores 3-2, rezultat që kualifikon...

Neymar nuk e fsheh: Kjo është ëndrra ime

Fansat bëjnë pyetje dhe Neymar përgjigjet. O’Ney i ka lënë takim të gjithëve për t’iu përgjigjur disa pyetjeve me formatin “e vërtetë apo gënjeshtër”. Nga pohimet...

Odegaard prezantohet në fanellën e Arsenalit

Martin Odegaard është lojtari më i ri i Arsenalit. Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi anglez, përmes një postimi në “Twitter”. “Është...

Bylbyl Sokoli zyrtarizon dy përforcimet e fundit të Gjilanit

Qëndrim Dautaj dhe Ardin Dallku kanë mësuar të ardhmen e tyre. Dyshja që thuhej se ishin në prova tek Gjilani, tashmë i...

Recent Comments