No menu items!
Ballina SUPERLIGA ÇARTET MUNISHI PAS RASTIT ME COVID-19 TE DRITA: AMATERA FOLNI TASH!

ÇARTET MUNISHI PAS RASTIT ME COVID-19 TE DRITA: AMATERA FOLNI TASH!

Një futbollist i Dritës ka rezultuar pozitiv me koronavirus njofton klubi gjilanas në komunikatën e fundit.

Futbollisti që ka dalë pozitiv me këtë virus është Izeir Emini.

Lajmi për Gazeta OLLE është bërë i ditur nga vetë futbollisti nga Maqedonia e Veriut.

“Testin për Covid-19 e kam bërë dje në Shkup më saktësisht në një spital privat ndërsa sot mora rezultatet dhe fatkeqësisht për mua ishte pozitiv”, ka thënë Emini.

Kurse, në rrjetet sociale ndaj këtij rasti ka reaguar edhe trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi.

“Amatera folni tash. Rrezikoni jetën e njerzve për interesa personale. Shërim të shpejt Izair Emini nga Covid19”, ka shkruar Munishi në llogarinë e tij në Facebook.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Zidane: Nuk mund të fitosh gjithmonë

Zinedine Zidane tha se mospërballja në finale të Superkupës së Spanjës me Barcelona nuk ishte një dështim për të tijtë, pasi ata u mundën...

Drejtuesi i Trepçës’89 konfirmon largimin e tre futbollistëve

Sikurse skuadrat e tjera të Superligës së Kosovës në futboll, edhe Trepça ’89 i ka nisur përgatitjet për stinorin pranveror. Ekipi mitrovicas po stërvitet...

Recent Comments