No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR MILOT RASHICA BËHET BABA

MILOT RASHICA BËHET BABA

Futbollisti i kombëtares së Kosovës Milot Rashica është bërë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Belkiz Kera ka sjellë në jetë një djalë të cilin e kanë quajtur me emrin Tian.

Nëna e re ka publikuar edhe disa fotografi në Instagram ku foshnja shihet shëndosh e mirë me një kapele të personalizuar me emrin e tij.

Rashicën e ka uruar edhe futbollisti tjetër shqiptar nga Zvicra Granit Xhaka. “Urime vlla. Ishallah rritet me prind e ka jetë të gjatë”, ka shkruar Xhaka.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Talenti dardan lë Bayernin, qëndron në Bundesliga

Leon Dajaku erdhi te Bayern në vitin 2019 nga Stuttgart si një talent shumë premtues dhe me të ardhme të madhe, por...

Recent Comments