No menu items!
Ballina SUPERLIGA GJINDSHMËRIA E ARBËR PREKAZIT PËR TA REALIZUAR TV-INTERVISTËN

GJINDSHMËRIA E ARBËR PREKAZIT PËR TA REALIZUAR TV-INTERVISTËN

Ministria e Shëndetësisë në koordinim me Institutin Kombëtar të Shëndetit Publik u dhanë leje dje klubeve të Superligës së Kosovës të rikthehen në stërvitje.

Pas vendimit, skuadrat kosovare kanë filluar përgatitjet që të jenë sa më të gatshëm për rifillimin e Superligës, shkruan Gazeta Sheshi.

Kurse, futbollisti i Ballkanit, Arbër Prekzai, ka folur për “Klan Kosova” për rifillimin e stërvitjeve.

Por e veçanta e kësaj interviste ishte mënyra se si qendërmbrojtësi kishte improvizuar për të realizuar këtë intervistë nga banesa e tij.

Karrige, karrige, shportë e teshave, shportë mbeturinash, box këpucësh, atlete dhe në fund telefoni për të realizuar intervistën.

Më poshtë e keni improvizimin e Prekazit:

Image may contain: 2 people

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Manchester United i jep shkelmin përfundmitar, Liverpooli eliminohet nga Kupa

Liverpooli po kalon një moment të errët dhe për t’i dhënë shuplakën përfundimtare mendoi Manchester United. “Djajtë e kuq” fituan me rezultatin 3-2 dhe...

Drita e Prishtina falënderojnë kreun e FFK-së për organizimin e mirë të Superkupës

Ndeshja e djeshme e Superkupës, e cila u zhvillua në Antalia prodhoi lojë dinamike dhe të pëlqyeshme për të gjithë, ku trofeut iu gëzua...

Florent Muslija shënon në fitoren e Hannoverit

Ndeshja ndërmjet Nurnbergut dhe Hannoverit në kuadër të xhiros së 17’të në Bundesliga 2 ka prodhuar shumë gola. Rezultati përfundimtar ishte 2:5...

Ballkani i suksesshëm edhe ndaj skuadrës ukrainase

Skuadrat kosovare janë duke zhvilluar miqësore të njëpasnjëshme për t’u përgatitur sa më mirë për sezonin pranveror. Klubi Futbollistik...

Recent Comments