No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR FOTO TË PAPARA DERI TASH, PRESIDENTI I FFK-SË NË KOHËN E LOBIMIT

FOTO TË PAPARA DERI TASH, PRESIDENTI I FFK-SË NË KOHËN E LOBIMIT

Janë këto disa fotografi të papara më parë të një delegacioni përfaqësuesish të futbollit shqiptar, në vizitë në Federatën Franceze të Futbollit në vitin 2001ù të cilët po lobonin për futbollin e Kosovës, për Kosovën dhe arritjet e saja që sot po u gëzohen të gjithë.

Në delegacionin që përbëhej përveç predidentit aktual të FFK-së, Agim Ademi, ishin edhe legjenda Fadil Vokrri, Agim Cana, Isuf Mehmeti dhe Bashkim Hasani./PJ/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Devolli flet për fazën përgatitore, përforcimet e janarit si dhe objektivat e klubit

Drenica është njëri ndër klubet që ka pësuar më së shumti ndryshime në afatin kalimtar të janarit. Pikërisht për këtë arsye, kryetrajneri i kësaj...

Premtimet e Armand Dukës dhe Agim Ademit në futboll për 2021

Presidenti i “Federatës Shqiptare të Fubollit” Armand Duka dhe Presidenti i “Federatës të Fubollit të Kosovës” Agim Ademi ishin të ftuarit e...

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Recent Comments