No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR NDRYSHIM I MADH I MUHARREM SAHITIT GJATË PANDEMISË!

NDRYSHIM I MADH I MUHARREM SAHITIT GJATË PANDEMISË!

Shumë personalitete të futbollit e kanë ndryshuar dukjen e tyre gjatë pandemisë koronavirus.

E një prej tyre është edhe trajneri kosovar, Muharrem Sahiti, përcjellë Gazeta Olle.

Kjo u pa në video-lidhjen që e kishte ai mbrëmë me emisionin sportiv në Klan Kosova.

Sahiti tashmë ka lëshuar mjekrën, e cila për shkak të ngjyrës bie në sy mjaft shumë.

Sahiti foli rreth rifillimit të kampionatit 2019/20 të futbollit kosovar.

Ai theksoi që do të ishte sportive që fati i sezonit të vendoset në fushë.

Përpos që është ndihmës-trajner në skuadrës së parë te Kosova, Sahiti është edhe kryetar i Shoqatës së Trajnerëve të Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments