No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR MUNISHI: DIKUSH DUHET TA MARRË PËRGJEGJËSINË NËSE RINISË KAMPIONATI

MUNISHI: DIKUSH DUHET TA MARRË PËRGJEGJËSINË NËSE RINISË KAMPIONATI

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi edhe një herë është shprehur kundër vazhdimit të kampionatit. Ai në emisionin “Dueli sportiv” në TV Dukagjini ka thënë se nuk ka kushte për vazhdim të garave dhe nëse ndodhë një gjë e tillë dikush duhet ta marrë përgjegjësinë për çdo pasojë.

“Në rregull, po na thotë dikush me fillu kampionatin pa i bo testime, pa u karantinu! Kush e merr përgjegjësinë nëse nesër ndodh diçka. A e merr përgjegjësinë ai që po trumbeton me fillu apo ministri që ka skandale një pas një”, ka thënë Munishi, shkruan Futbolli.info.

Trajneri prishtinas që nga ndërprerja e kampionatit është shprehur kundër rifillimit, duke theksuar se s’ka kushte dhe kërkon që FFK ta shpallë Ballkanin si skuadër kampione. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ramadani flet para duelit me Dritën

FC Prishtina tash e disa ditë ndodhet në Antalia të Turqisë për përgatitje intensive për stinorin pranveror në elitën e futbollit kosovar,...

Muriqi: Shpresoj të shënoj edhe më shumë gola

Vedat Muriqi ka folur pas fitores ndaj Parmas në kuadër të Coppa Italia të cilën ishte bërë protagonist. Muriqi...

Ja si duket trofeu i Superkupës

Superkupa e Kosovës  për herë të parë do të zhvillohet jashtë kufijve ‘dardan’. Përballë njëra tjetrës në Antalia do të vihen skuadra...

Agim Ademi i përgjigjet pyetjeve të Luana Vjollcës në “After Party”

Dje në mbrëmje është publikuar edhe intervista e shkurtër e Presidentit të FFK-së, Agim Ademit për “After Partyn” e Luana Vjollcës.

Recent Comments