No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA MAINZI I SHPËTON HUMBJES NË DUEL ME KOLNIN

MAINZI I SHPËTON HUMBJES NË DUEL ME KOLNIN

Mainzi i ka shpëtuar humbjes në ndeshjen e sotme si mysafir në Bundesligë, duke luajtur baras 2:2 me Kolnin.

Vendasit ishin në epërsi prej 2-0, por nuk arritën ta ruanin rezultatin deri në fund.

Në këtë ndeshje për disa minuta luajti edhe futbollisti shqipta në radhët e Kolnit, Elvis Rexhbecaj.

Ai u aktivizua në minutën e 76-të të ndeshjes, kurse disa minuta më pas u ndëshkua me karton të verdhë.

Ndeshja e fundit e ditës së sotme në Bundesligë fillon nga ora 18:00, ku takohen Union Berlin dhe Bayern Munchen.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kosovë – Lituani, miqësorja e marsit

Kombëtarja e Kosovës do të luajë miqësore me Kombëtaren e Lituanisë në prag të ndeshjeve kualifikuese për Botërorin 2022, njofton FFK. Marrëveshja...

Spektakël në Bergamo: Shënojnë Gjimshti dhe Muriqi, kualifikohet Atalanta

Atalanta dhe Lazio zhvilluan një ndeshje shumë të bukur mes tyre, por në fund festuan zikaltrit pas fitores 3-2, rezultat që kualifikon...

Neymar nuk e fsheh: Kjo është ëndrra ime

Fansat bëjnë pyetje dhe Neymar përgjigjet. O’Ney i ka lënë takim të gjithëve për t’iu përgjigjur disa pyetjeve me formatin “e vërtetë apo gënjeshtër”. Nga pohimet...

Odegaard prezantohet në fanellën e Arsenalit

Martin Odegaard është lojtari më i ri i Arsenalit. Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi anglez, përmes një postimi në “Twitter”. “Është...

Recent Comments