No menu items!
Ballina SUPERLIGA “BOMBË” NGA DEBATIK CURRI: BALLKANI KA STËRVITUR QË 1 MUAJ!

“BOMBË” NGA DEBATIK CURRI: BALLKANI KA STËRVITUR QË 1 MUAJ!

Ndihmës-trajneri i Prishtinës, Debatik Curri, ka folur për stërvitjet e skuadrës bardhekaltër në kohën e pandemisë.

Ai e konfirmoi që Prishtina ka stërvitur katër ditë gjatë javës, përcjellë Gazeta Olle.

Ai ka thënë që Ballkani që një muaj po stërvitet.

“Ne gjatë kësaj jave kemi stërvitur katër herë, kjo është e vërtetë”, deklaroi Curri në Klan Kosova.

“Mirëpo, edhe Ballkani po stërvitet. Ata kanë një muaj që po stërviten. Ky informacion është i sigurtë. Është informacion nga brenda Ballkanit”, shtoi ai.

Ndryshe, Ballkani ishte një prej klubeve që akuzoi ashpër Prishtinën dhe Gjilanin për nisjen e përgatitjeve. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror. Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe...

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

Recent Comments