No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A BEFASOHET LAZIO, PROKURORËT SHFAQEN NË STËRVITJE

BEFASOHET LAZIO, PROKURORËT SHFAQEN NË STËRVITJE

Operacion blic në Itali, aty ku prokurorët e Zyrës së Prokurorisë Federale u shfaqën pasditen e djeshme në “Formello”, qendrën sportive të Lazio. Gjithçka për të parë nëse ekipi kryeqytetas po stërvitej sipas rregullave të autoriteteve, që kërkuan të mos ketë përgatitje në grup.

Presidenti Claudio Lotito gjithashtu ka qenë i pranishëm, ndërkohë që Corriere Dello Sport raporton se ky aksion ishte i papritur. Asnjë lajmërim për Lazio, që thuhet se nuk kishte bërë asnjë shkelje, madje ka marrë edhe vlerësime pas inspektimit dhe hartimit të raportit.

Lazio ditë më parë u akuzua se kishte shkelur rregullat, duke organizuar ndeshje tre kundër tre gjatë seancave stërvitore. Kjo ishte edhe arsyeja e këtij aksioni të marrë në mënyrë krejtësisht sekrete. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments