No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR GJEST FANTASTIK I PRAPASHTICËS, DHURON TOPA PËR ISH-KLUBIN

GJEST FANTASTIK I PRAPASHTICËS, DHURON TOPA PËR ISH-KLUBIN

Ish-portieri i njohur Naser Prapashtica, i cili tani e disa vjet është i angazhuar si trajner i portierëve në Kombëtaren U21 të Kosovës, por njëkohësisht me përvojën e tij i ndihmon edhe disa skuadra, sot ka bërë një gjest fantastik, shkruan Futbolli.info. Ai e ka vizituar stadiumin e posa ndërtuar të skuadrës së Ligës së Tretë, Kosova (P) në Bernicë, derisa drejtuesit të kësaj skuadre Haki Bllacaku ia ka dorëzuar edhe 10 topa futbolli si dhuratë. “Gjatë vizitës te ish-klubi im FC Kosova (P), ku një pjesë të jetës time e kam kaluar me sukses. Sot i përgëzova për stadiumin e ri me një dhuratë simbolike. N.P-533”, ka shkruar Prapashtica.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Ibrahimovic: Sot na kanë munguar shumë gjëra

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan-it, ka dhënë një intervistë për Sky pas humbje me Atalanta-n. “Sot kanë munguar shumë gjëra. Tani është e rëndësishme të...

Pioli shpjegon çfarë ndodhi kundër Atalantas dhe përgatitet për një natë pa gjumë

“Besoj se është e vetmja skuadër që nuk kemi arritur ta mundim. Atalanta e ka merituar fitoren. Ne e nisëm shumë mirë, është për...

Recent Comments