No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A DYBALA LË PAS VUAJTJET NGA KORONAVIRUSI, FILLON STËRVITJET

DYBALA LË PAS VUAJTJET NGA KORONAVIRUSI, FILLON STËRVITJET

Paulo Dybala, ylli argjentinas i Juventusit, ka lënë pas Koronavirusin pas katër testeve pozitive dhe duket se i është rikthyer jetës normale. 26 vjeçari u testua plot 6 herë për COVID-19, duke dalë 4 herë pozitiv.

Gjithsesi, pas thuajse 2 muajsh izolim, Dybala ka lënë pas gjithçka dhe tashmë, jo vetëm që është rikthyer në Torino, por dhe në fushat e blerta. Mëngjarashi argjentinas është fotografuar në fushat stërvitore të Juventusit, aty ku ka prekur për herë të parë topin.

Tifozët e “Zonjës së Vjetër” i pëlqyen shumë fotot e Dybalas, duke i thurur dhe elozhe në komente. Fotot e publikuara nga faqja zyrtare e Juventusit u shpërndanë më pas nga shumë faqe sportive.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Eriksen hesht Conten dhe i jep kualifikimin, Ibra lë në baltë Milanin!

Dramë, dramë, dramë! Interi u kualifikua në kupën e Italisë pas fitores 2-1 kunder Milanit. Goli i fitores u shënua në minutën e 90’+7′...

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë...

Ulpiana prezanton fanellat e reja, që janë me shumë stil

KF Ulpiana ka bërë një ndryshim të rëndësishëm para fillimit të stinorit pranveror. Lipjanasit kanë ndryshuar zyrtarisht fanellën e...

Tuchel jep mesazhin e parë si trajner i Chelseat

Pasi është zyrtarizuar sonte, menjëherë fjalët e para të Thomas Tuchel si trajner i Chelsea nuk kanë vonuar. Trajneri gjerman foli për faqen zyrtare të...

Recent Comments