No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR CASSANO: BALOTELLI ËSHTË KALAMA!

CASSANO: BALOTELLI ËSHTË KALAMA!

Deklarata e Giorgio Chiellinit krijojë shumë polemika në Itali ditën e djeshme. Mbrojtësi Italian, ndau me fansat, mendimin aspak pozitiv që kishte për 2 futbollistë, Mario Balotellin dhe Felipe Melon. Në lidhje me këtë temë ka reaguar edhe sulmuesi Antonio Cassano, i cili në një lidhje LIVE në “Instagram” me Bobo Vierin, u shpreh:

“Unë nuk e njoh Felipe Melon, unë njoh Marion, sepse kam luajtur disa herë në Kombëtare. Ai është një kalama, një djalë i mirë, por nuk e di se për çfarë e ka pasur fjalën Chiellinin. Unë kam shumë respekt për Giorgion, i cili është për t’u vrarë në fushën e lojës, por jashtë saj është ndër djemtë më inteligjentë dhe më të zgjuar që kam njohur. E njeh mjaft mirë futbollin. Nuk e cila cila është aryseja e Chiellini që bërë atë deklaratë”, u shpreh Cassano.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments