No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR PRESIDENTI I FFK-SË NUK NDALET, JA SA KM KA VRAPUAR SOT

PRESIDENTI I FFK-SË NUK NDALET, JA SA KM KA VRAPUAR SOT

Futbolli kosovar vazhdon të jetë i heshtur si pasojë e koronavirusit që ka pezulluar gjithçka, shkruan  inFokus.

Gjatë kësaj kohe Federata e Futbollit e Kosovës nuk e ka ndalur punën, duke u munduar t’i dalë në ndihmë të gjitha klubeve.

Përveç punës, presidenti i FFK-së, Agim Ademi as gjatë kësaj kohe të pandemisë nuk e ka ndalur aktivitetin e tij fizik.

Ademi sot ka vrapuar mbi 9 kilometra në parkun e Gërmisë.

Më poshtë keni foto të presidentit të FFK-së gjatë aktivitetit të tij fizik.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments