No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A INTERI BËN GATI GODITJEN E MADHE NË TREG

INTERI BËN GATI GODITJEN E MADHE NË TREG

Interi ka piketuar gjermanin Timo Werner si pasuesin ideal të Lautaro Martinez në rast se argjentinasi transferohet te Barcelona

Lajmi i mirë ka të bëjë me faktin se klauzola e largimit të sulmuesit të kombëtares gjermane nga Leipzig nuk është 60 milionë euro por vetëm 50 milionë euro, një shifër mëse e pranueshme për arkat e Interit në rast shitjeje të Lautaros. Gazzetta Dello Sport shkruan se klauzola e Werner nuk është 60 milionë euro por 50 milionë dhe se 60 milionë mund të shkojë vetëm në rast se Leipzig fiton Bundesligan.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dorëzohen stemat e FIFA-s për 13 gjyqtarë

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, sekretari i përgjithshëm, Eroll Salihu dhe kryetari i Komisionit të Gjyqtarëve, Përparim Hasani, kanë pritur sot në...

Kosovë – Lituani, miqësorja e marsit

Kombëtarja e Kosovës do të luajë miqësore me Kombëtaren e Lituanisë në prag të ndeshjeve kualifikuese për Botërorin 2022, njofton FFK. Marrëveshja...

Spektakël në Bergamo: Shënojnë Gjimshti dhe Muriqi, kualifikohet Atalanta

Atalanta dhe Lazio zhvilluan një ndeshje shumë të bukur mes tyre, por në fund festuan zikaltrit pas fitores 3-2, rezultat që kualifikon...

Neymar nuk e fsheh: Kjo është ëndrra ime

Fansat bëjnë pyetje dhe Neymar përgjigjet. O’Ney i ka lënë takim të gjithëve për t’iu përgjigjur disa pyetjeve me formatin “e vërtetë apo gënjeshtër”. Nga pohimet...

Recent Comments