No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A INTERESIM I MADH PËR MARASH KUMBULLËN

INTERESIM I MADH PËR MARASH KUMBULLËN

Marash Kumbulla vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur në merkato. Mbrojtësi shqiptar do të largohet nga Hellas Verona, me klubin italian që kërkon 30 milion euro për ta lënë të lirë. Inter dhe Napoli, interesohen prej kohësh për 20-vjeçarin dhe po negociojnë për blerjen e tij.

Garës për djaloshin nga Malësia e Madhe, i është bashkuar edhe një tjetër skuadër e Serie A. La Nazione raporton se Fiorentina po pret një sinjal nga Verona, për të kuptuar nëse është e mundur të nisin negociatat në lidhje me Kumbullën.

Marrëdhëniet mes dy klubeve janë shumë të mira falë marrëveshjes së arritur për kalimin e Amrabat në Firence. Gjithsesi, Fiorentina ofron deri në 20 milion euro për kartonin e lojtarit të kombëtares shqiptare, teksa nuk përjashtohet përfshirja e ndonjë lojtari në këtë operacion. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Zvicra po bën presion të madh për Andi Zeqirin, zbulohet kur mund t’i bashkohet përfundimisht Kosovës

Sulmuesi kosovar i Brightonit, Andi Zeqiri po vazhdon të jetë prej çështjeve më të përfolura nga mediet kosovare dhe ato zvicrane.Ai vazhdimisht ka qenë...

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Zidane: Nuk mund të fitosh gjithmonë

Zinedine Zidane tha se mospërballja në finale të Superkupës së Spanjës me Barcelona nuk ishte një dështim për të tijtë, pasi ata u mundën...

Recent Comments