No menu items!
Ballina SUPERLIGA STADIUMI I FERONIKELIT ME PAMJE FANTASTIKE

STADIUMI I FERONIKELIT ME PAMJE FANTASTIKE

Nga stadium i “arave” para disa vitesh, stadiumi “Rexhep Rexhepi” në Drenas ka marrë pamje moderne.

Stadiumit i janë shtuar edhe dy tribuna, në lindje dhe jug.

Tri herë kampionët e Kosovës kanë publikuar pamje pas ndërtimit të tribunave.

Pauza dy muajshe ka bërë që edhe fusha të duket si “tepih i gjelbërt”.

“Pamje nga stadumi “Rexhep Rexhepi”, Drenas”, ka shkruar Feronikeli në emërtimin e albumit me fotot nga stadiumi.

Ato janë shkrepur nga fotografi Albert Sinani. /Olle/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments