No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR MBROJTËSI I KOSOVËS KËRKOHET NGA BESIKTASI

MBROJTËSI I KOSOVËS KËRKOHET NGA BESIKTASI

Beshiktashi ka nisur të planifikojë që tani sezonin 2020/21. Klubi turk ka si objektiv tre futbollistë, njëri prej tyre është edhe mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Fidan Aliti

Lajmi është bërë i ditur nga “Hurriyet.com.tr”.

Beshiktashi ka kohë që e ka ndjek lojtarin që aktivizohet të Kalmari në Suedi dhe do të tentojë gjatë verës ta transferojë në Turqi.

Futbollistët tjerë që i do Beshiktashi janë Nicolas Gaitan i Lille dhe Pa Modou Jagnetë i FC Zürich.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments