No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA MARCELO: QËNDROJ TE REALI!

MARCELO: QËNDROJ TE REALI!

Mbrojtësi i Real Madrid, Marcelo, ka disa muaj që flitet që do të largohet nga Madridi. Gjithmonë është folur për një ribashkim me Cristiano Ronaldon, por një gjë e tillë nuk ndodhi në merkaton e verës së kaluar. Megjithatë është vetë braziliani i cili i mohon zërat e merkatos dhe deklaron se është i lumtur me madrilenët.

“Nuk dua të largohem dhe besoj se Reali dëshrion që unë të qëndroj. Jam shumë i lumtur këtu që kur kam ardhur me familjen time. Kanë qenë vite të pabesueshme. Të jem i sinqertë nuk e di nëse Juvja ka tentuar të më transferojë mua”, deklaroi Marcelo gjatë një video live në “Instagram” me Fabio Cannavaron.

“Disa vite më parë dëgjova në media se unë kisha firmosur me Juventusin, madje kisha pozuar me fanelën e tyre, si dhe nuk mund të jetoja dot pa CR7. Njerëzit kërkojnë shumë gjëra. Për mua interesimi është diçka pozitive dhe kam parë që disa tifozë të Juves ishin shumë entuziastë nëse unë do të kaloja në Torino”, mbyll anësori i Realit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona afër bankrotimit… Zbulohet dëmi që ka shkaktuar Bartomeu

Barcelona po kalon një krizë ekonomike të paparë. Kjo dallohet edhe te lajmi i konfirmuar nga raporti vjetor financiar i klubit blaugrana, i cili...

U shkarkua por Lampard merr lëvdata nga pronari i klubit

Është zyrtare! Chelsea e ka shkarkuar trajnerin Frank Lampard. Me këtë rast, presidenti Roman Abramovich donte ta falënderonte ish-kapitenin për punën e bërë, duke...

FBK vendos që “Final 8” të luhet në Suharekë

Federata e Basketbollit të Kosovës ka marrë vendim të ri për ‘Final 8’ të Kupës së Kosovës. Fillimisht ishte paraparë që kjo ngjarje e madhe...

Spanja po përgatitet që ndeshjen me Kosovën ta luajë në territorin e saj

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar sërish për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja do të luhet më 31...

Recent Comments