No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A JETA E DYBALAS NË IZOLIM

JETA E DYBALAS NË IZOLIM

Paolo Dybala, ylli i Juventusit, është testuar plot gjashtë herë për koronavirus dhe në katër raste ka dalë pozitiv. Dybala dhe partnerja e tij, Oriana Sabatini, rezultuan pozitivë për herë të parë me datë 21 mars dhe kanë thuajse dy muaj të izoluar në shtëpi.

Çifti simpatik megjithatë, janë munduar të qëndrojnë optimistë dhe të buzëqeshur, duke provuar gjëra nga më të ndryshmet në shtëpi dhe duke i shpërndarë me fansat në rrjetet sociale.

Këngëtarja bukuroshe dhe ylli i Juventusit luajnë PlayStation, këndojnë dhe i bien pianos, si dhe kanë adoptuar një qenush, anëtarin më të ri të familjes. Të shpresojmë që çifti ta lërë sa më shpejt këtë situatë të vështirë dhe të rikthehen të shëndetshëm dhe në jetë normale.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments