No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA REALI E GJEN ZËVENDËSUESIN E BENZEMAS

REALI E GJEN ZËVENDËSUESIN E BENZEMAS

Real Madridi po mendon për zëvendësuesin e Karim Benzema-së.

Skuadra spanjolle ka piketuar disa futbollistë e në krye të listës është Sadio Mane, sulmuesi i Liverpoolit.

Senegalezi ka lëshuar sinjale largimi nga Anfield Road dhe Realit nuk mund t’i shpëtonte diçka e tillë. Trajneri Zinedine Zidane e do shumë futbollistin shkruan AS dhe me shumë mundësi do të sulet fort për ta rrëmbyer.

“Los Blancos” kanë nisur ngacmimet me menaxherët e lojtarit. Trajneri Jurgen Klopp nuk do të humbasë futbollistin, por dëshira e Manesë mund të ndryshojë gjithçka.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

I jashtëzakonshmi Granit Xhaka

Granit Xhaka dhuroi një paraqitje spektakolare në fitoren 3-0 të Arsenalit kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në Ligën...

Kapiteni i Kosovës U-19 në pritje të debutimit në Superligën turke

Veton Tusha në fillim të muajit bëri hapin e madh në karrierë. Nga Vardari i Shkupit kompletoi transferimin te Denizlispori, skuadër që...

Recent Comments