No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR DE GEA: BRUNO HERNANDEZ NA KA NDRYSHUAR

DE GEA: BRUNO HERNANDEZ NA KA NDRYSHUAR

Portieri i Manchester United, David De Gea, nuk ka asnjë plan për t’u larguar nga “Djajtë e Kuq” në të ardhmen. Emri i spanjollit është folur për një largim të mundshëm, por ai e ka shprehur dëshirën e tij për të vazhduar aventurën e tij me United.

”Vetëm të jesh pjesë e këtij klubi është e mahnitshme. Imagjinojeni që unë kam 10 vite këtu, është si një ëndërr. Jam shumë i lumtur që kam luajtur për këtë klub dhe dua ta bëj dhe për shumë vite të tjera”, deklaron De Gea për “Daily Mail”, kur pyetet për një largim të mundshëm nga United.

”Mendoj se i gjithë ekipi është përmirësuar. Ishim në një nga momentet më të mira në momentin që u pezullua kampionati. Kemi pasur shumë dëmtime. Në muajt e fundit kemi pësuar më pak dhe ardhja e Brunos Fernandes na ka ndihmuar shumë. Ai është një nga mesfushorët më të mirë në botë dhe ne jemi me fat që e kemi”, deklaron portieri spanjoll.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments