No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA GRIEZMANN DREJT LARGIMIT, E AKUZON MESSIN

GRIEZMANN DREJT LARGIMIT, E AKUZON MESSIN

Antoine Griezmann mund të largohet nga “Camp Nou”. Sulmuesi, i marrë verën e kaluar nga Atletico Madrid, nuk ka arritur të lërë shenjë me fanellën e Barcelonës.

Sipas “Don Balon”, francezi nuk ndihet i respektuar nga klubi dhe nuk ka arritur të krijojë një lidhje të fortë me shokët e skuadrës, të cilët duket se nuk e kanë ndihmuar për t’u përshtatur me stilin e lojës të skuadrës.

Gjithmonë sipas Don Balon, Griezmann akuzon më shumë se të gjithë për këtë situatë Leo Messin.

Për  këto arsye, ai duket se ka shprehur dëshirën për të ndryshuar ambient, duke i kërkuar menaxherit të tij të vihet në kontakt me Paris Saint-Germain.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Drita fiton bindshëm ndaj Llapit

Kampionia në fuqi Drita ka shënuar fitore me rezultat bindës të dielën në stadiumin “Zahir Pajazit” në Podujevë, ndaj Llapit 4:2.

Recent Comments