No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR DY YJET E KOSOVËS DO T'I SHTYJNË DASMAT SHKAKU I KORONAVIRUSIT

DY YJET E KOSOVËS DO T’I SHTYJNË DASMAT SHKAKU I KORONAVIRUSIT

Bota po vuan nga pandemia COVID-19, derisa dy fy futbollsitë të Kosovës kishin planifikuar që të martohen gjatë kësaj vere

Bëhet fjalë për Arbër Zenelin dhe Fidan Alitin, të cilët ishin të gatshëm që t’i jepnin fund beqarisë gjatë kësa vere.

Por, shkaku i pandemisë ku janë të ndaluar grumbullimet, që të dy mund të ndodhë që do t’i shtynë dasmat për vitin tjetër.

Zeneli dhe Aliti gjatë lidhjeve direkte me gazetarin e Telegrafit, Romak Zeqirin, kanë bërë të ditur se dasmat e tyre tani varen nga rrjedha e pandemisë.

Në rast se do të vazhdojë kjo gjendje, që të dy kanë paralajmëruar se dasmat e tyre do t’i shtyjnë për vitin e ardhshëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Peja pëson humbje nga Ponte Prizreni

Ponte Prizreni ka shënuar fitore ndaj Pejës me rezultat 89:81 (21:24, 25:18, 23:16, 20:23), në kuadër të javës së 17-të në Superligën...

Presidenti i FFK-së: Shpresoj që së shpejti të kthehen tifozët, janë hijeshia e kampionatit

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar FC Prishtina për suksesin e arrirur sot në ndeshjen e Superkupës, por njëherësh ka përgëzuar edhe futbollistët...

Sigal Prishtina mposht Rahovecin

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Rahovecit në udhëtim 75:93 (16:19, 27:23, 15:22, 17:29), në kuadër të javës së 17-të në Superligën...

A do të luhet gjithmonë Superkupa në Turqi? – përgjigjet Agim Ademi

Prishtina fitoi Superkupën e Kosovës pasi triumfoi ndaj Dritës. Rezultati përfundimtar i takimit ishte 3-1 në favor të kryeqytetasëve me takimin që ishte shumë...

Recent Comments