No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA PREMIERE LEAGUE KLUBI ANGLEZ KA GATI 22 MILIONË PËR VEDAT MURIQIN

KLUBI ANGLEZ KA GATI 22 MILIONË PËR VEDAT MURIQIN

Tottenahmi pritet të bëjë ofertë zyrtare në drejtim të Fenerbahces për Vedat Muriqin.

Gazeta turke ‘Fanatik’ ka shkruar se klubi anglez po bën gati ofertën prej 22 milionë funte për sulmuesin kosovar, shkruan Olle.

Tottenham është në kërkim të një sulmuesi pasi me gjasë gjatë verës sulmuesi më i mirë i tyre Harry Kane do të largohet nga londinezët.

Mourinho e pëlqen sulmuesin e Kosovës dhe dëshiron që prizrenasin ta ketë në skuadër për sezonin tjetër.

Fenerbahce ka bërë të ditur se nuk do të marr parasysh oferta nën 25 milionë euro për Muriqin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Leeds befason City-n, por humb lojtarin pas ndërhyrjes “horror” (Video)

Pjesa e parë e Manchester City-Leeds, ndeshje e vlefshme për javën e 31-të të Premier League, është mbyllur me një gol dhe një karton...

Koincidenca e frikshme, Laporta rigjen “El Classico” pas plot 11 vitesh

Nuk është për t’u habitur që Joan Laporta dëshiron ta fitojë përsëri “El Clasico”, ta nisë aty ku e la. Nuk do të jetë...

Real Madridi përgatit planin e detajuar, gati “sulmi” për Mbappe

Real Madridi do të bëjë gjithçka në merkaton e kësaj vere për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappé. Ylli francez preferohet më shumë se...

I dërrmuar nga humbja e nënës, Torreira i lutet Arsenalit: Lejomë të kthehem pranë familjes

Pak më shumë se një javë më parë, Torreira tha mjaft, të paktën përkohësisht me Europën. Ish-mesfushori i Sampdoria nuk ka ndërmend të vazhdojë...

Recent Comments