No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR ZIDANE E DËSHIRON ME ÇDO KUSHT MBAPPEN NË REAL

ZIDANE E DËSHIRON ME ÇDO KUSHT MBAPPEN NË REAL

PSG po investon shumë prej vitesh, por skuadra po dominon vetëm futbollin vendas. Champions League mbetet një ëndërr e madhe dhe drejtuesit e klubit nuk janë kursyer për të arritur fitimin e këtij kompeticioni për herë të parë në histori.

Diçka e tillë kërkon kampionë në fushë dhe në pankinë. Një emër intrigon për këtë post edhe ai është Zinedine Zidane. Mundo Deportivo raporton se PSG ka një projekt fantastik për trajnerin e Real Madrid.

Kylian Mbappe do të shitet dhe Zidane do të ketë mundësinë e një merkato shumë cilësore, përveç një rroge faraonike. Trajneri francez e adhuron Mbappe dhe Reali e kërkon prej kohësh, por Zidane dhe sulmuesi i njohur mund të bashkohen te PSG.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Drita fiton bindshëm ndaj Llapit

Kampionia në fuqi Drita ka shënuar fitore me rezultat bindës të dielën në stadiumin “Zahir Pajazit” në Podujevë, ndaj Llapit 4:2.

Recent Comments