No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR RASHICËN E MERR GJUMI PA BUNDESLIGË!

RASHICËN E MERR GJUMI PA BUNDESLIGË!

Edhe një fundjavë tjetër pa futboll… Mungesën nuk po e ndjejnë vetëm futbolldashësit, por dhe vetë futbollistët. Ylli i Kosovës, Milot Rashica, ka publikuar një foto në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Në këtë foto, sulmuesi i Werder Bremen shihet në stërvitje, duke kryer streçing, me gojën hapur. E për shaka, mbi foto shkroi: “Kur kupton se nuk ka Bundesliga as pasditen e së shtunës”.

Të menjëhershme ngacmimet nga shokët e skuadrës te Kosova. Mërgim Vojvoda i komentoi: “Dajë, çohu nga gjumi se ndoshta luajmë nesër, nuk i dihet”. Ndërsa Kololli, shkroi: “Uee, ruaju se po të futet ndonjë mizë”, referuar gojës së hapur të Rashicës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Leeds befason City-n, por humb lojtarin pas ndërhyrjes “horror” (Video)

Pjesa e parë e Manchester City-Leeds, ndeshje e vlefshme për javën e 31-të të Premier League, është mbyllur me një gol dhe një karton...

Koincidenca e frikshme, Laporta rigjen “El Classico” pas plot 11 vitesh

Nuk është për t’u habitur që Joan Laporta dëshiron ta fitojë përsëri “El Clasico”, ta nisë aty ku e la. Nuk do të jetë...

Real Madridi përgatit planin e detajuar, gati “sulmi” për Mbappe

Real Madridi do të bëjë gjithçka në merkaton e kësaj vere për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappé. Ylli francez preferohet më shumë se...

I dërrmuar nga humbja e nënës, Torreira i lutet Arsenalit: Lejomë të kthehem pranë familjes

Pak më shumë se një javë më parë, Torreira tha mjaft, të paktën përkohësisht me Europën. Ish-mesfushori i Sampdoria nuk ka ndërmend të vazhdojë...

Recent Comments