No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR KF "DARDANA" ÇMON LART PËRKUSHTIMIN E PRESIDENTIT TË FFK-SË PËR T'I NDIHMUAR...

KF “DARDANA” ÇMON LART PËRKUSHTIMIN E PRESIDENTIT TË FFK-SË PËR T’I NDIHMUAR KLUBET

Në mesin e klubeve që kanë shprehur falënderim të veçantë për FFK-në, përkatësisht për kreun e saj Agim Ademi rreth mbështetjes financiare të klubeve, gjyqtarëve dhe delegatëve me pakon emergjente është edhe klubi i Ligës së Parë, Dardana.

Postimi i KF Dardana në Facebook

FALENDERIM!

Kryesia e Klubit të futbollit dhe të gjithë sportëdashësit e KF DARADANA nga Kamenica shpreh falenderim të veqantë për Kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës z.Agim Ademi dhe institucionit që ai e udhëheq për ndihmen e ofruar klubeve në këtë kohë të vështirë pandemie nëper të cilën po kalon populli i Kosovës e në veqanti komuniteti i sportit.

Çmojmë lartë përkushtimin dhe gatishmërinë e tij që edhe tash sikur çdo herë tjetër ka qenë pranë lojtarëve dhe klubeve.

Ju jemi mirënjohës!

Përzemërsisht;
Kryesia e KF DARDANA.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

SKANDALI: Pamjet filmike i japin të drejt Ibrës, arbitri Maresca ka bërë gabim të turpshëm!

Zlatan Ibrahimovic u ndëshkua në ndeshjen ndaj Parmës me karton të kuq për protestat ndaj arbitrit Maresca që me sa duket ka gabuar. Pamjet...

Rrëfimi i Simeones: Kam qenë si një baba për këtë lojtar, e desha me patjetër tek Atletico!

Diego Simeone ka dhënë një intervistë për një nga mediat spanjolle së fundmi, ku ka zbuluar disa nga të fshehtat e tij. Trajneri i...

“Do ankohesh tek arbitri tani?!”, Modric acaron Piquen! (VIDEO)

Nervat te lojtarët e Barcelonës pas “El Clasicos” së humbur ndaj Realit u shfaqën qartë. Jo vetëm trajneri Koeman, por edhe lojtarët ishin të...

Reali triumfon në “El Classico”-n me rrebesh shiu, bëhet lider në La Liga

Real Madridi ka triumfuar në një nga ndeshjet më të rëndësishme të këtij sezoni, duke mposhtur Barcelonën me rezultat 2:1 në “Alfredo...

Recent Comments