No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA GRIEZMANN E POGBA NDIHMOJNË KRYQIN E KUQ

GRIEZMANN E POGBA NDIHMOJNË KRYQIN E KUQ

Antoine Griezmann, sulmuesi i Barcelonës, ka vendosur të vendosë në jetë nje ide gjeniale. Francezi ka bashkuar pasionin e tij për video-game dhe solidarizimin financiar në këtë moment të vështirë në Barcelonë, Spanjë e në të gjithë botën.

Kampioni i Botës ka vendosur që të luajë me një video-game online për 24 orë, në livestream, dhe çdo person që do të futet ta ndjekë, duhet të paguajë një shumë të caktuar, para këto që do të shkojnë për spitalet e Barcelonës.

24 orë, është shumë vështirë që të mbushen vetë, prandaj Griezmann ka vendosur që të marrë edhe yllin e Manchester United, Paul Pogba. Dy kampionët e botës mendohet se do të ndiqen nga miliona njerëz, që përkthehet në miliona para. Gjest i madh i dy yjeve francezë!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Ibrahimovic: Sot na kanë munguar shumë gjëra

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan-it, ka dhënë një intervistë për Sky pas humbje me Atalanta-n. “Sot kanë munguar shumë gjëra. Tani është e rëndësishme të...

Pioli shpjegon çfarë ndodhi kundër Atalantas dhe përgatitet për një natë pa gjumë

“Besoj se është e vetmja skuadër që nuk kemi arritur ta mundim. Atalanta e ka merituar fitoren. Ne e nisëm shumë mirë, është për...

Recent Comments