No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA BARCELONA BIND GUARDIOLËN, GATI SHKËMBIMI I LOJTARËVE!

BARCELONA BIND GUARDIOLËN, GATI SHKËMBIMI I LOJTARËVE!

Një ide e re e transferimeve ka lindur ndërmjet Barcelonës dhe Manchester Cityt. Spanjollët dhe anglezët mund të bashkëpunojnë mes tyre dhe të shkëmbejnë mbrojtësit e krahut të djathtë. Ekipi kampion i Spanjës i ka propozuar Pep Guardiolës që të marrë në Manchester mbrojtësin Nelson Semedo dhe të përcjellë drejt Barcelonës Joao Cancelon. Një ide që i rri përshtat të dy klubeve. Cancelo dhe Semedo nuk kanë përmbushur pritshmëritë dhe “Qytetarët” e katalanasit nuk janë të kënaqur me ta. Futbollistët kanë nevojë të ndryshojnë ambient, prandaj ideja është mirëpritur edhe nga ana e tyre.

Artikulli paraprakCOVID-19 DHE FUTBOLLI
Artikulli i ardhshëmSHTYHET EDHE EUROBASKETI 2021

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments